Projekt organizowany przez UNICEF Polska na "Mam prawo do…"
Projekt organizowany przez UNICEF Polska na „Mam prawo do…”
Właśnie zakończyliśmy udział w projekcie edukacyjnym organizowanym przez UNICEF Polska na temat „Mam prawo do…”. Odbyły się lekcje na ten temat, zorganizowaliśmy wystawę zrobionych przez uczniów transparentów, przeprowadzono ciekawe prezentacje oraz dyskusje. Okazało się, że nasi uczniowie dobrze znają swoje prawa, jak i obowiązki. Wśród najczęściej wymienianych były: prawo do nauki i obowiązek usprawiedliwiania nieobecności. Oby czerpano z nich pełnymi garściami!